Setkání s ilustrátorkou Galinou Miklínovou

Čtvrtek 6. Říjen 2022 17:00

Ve čtvrtek 6. 10. v 17:00 srdečně zveme do knihovny děti a dospělé k setkání s paní Galinou Miklínovou - známou ilustrátorkou, režisérkou a výtvarnicí animovaných filmů, která vdechla život skvělým Lichožroutům a Kanafáskovi a ilustrovala téměř 40 knih, za které získala řadu ocenění (mj. v českém vydání ztvárnila i podobu Harryho Pottera). Přijďte se seznámit nejen s autorčinými působivými ilustracemi, ale i s nevšední prací výtvarníka a ilustrátora, o které si na besedě budeme povídat.

Vstupné dobrovolné. Těšíme se na vás!

Letáček v příloze.

Zájemce o účast prosíme (z organizačních důvodů) o zaslání krátké zprávy na mail: knihovna@bilovicens.cz nebo na tel.:  702 055 781. Děkujeme.

Beseda je pořádána v rámci projektu Jižní Morava čte. Akce je spolufinancována Jihomoravským krajem.